Skip links

Sanne Smit
Coördinator KIEN Kennis
ssmit@kienict.nl
088-6575042

Yannick Geerlings

Yannick Geerlings
Advanced support & printmanagement
ygeerlings@kienict.nl
088-6575054

Rolf Ritsema
Manager Operations & Lid MT
rrritsema@kienict.nl
088-6575056

Tim Verlaan

Tim Verlaan
Directeur
tverlaan@kienict.nl
088-6575000

Elke van Essen

Elke van Essen
Functionaris gegevensbescherming
evanessen@kienict.nl
088-6575025

Dave van Wijk

Dave van Wijk
Helpdesk
helpdesk@kienict.nl
088-6575050

Lenie van Genderen

Lenie van Genderen
Management assistente
lvangenderen@kienict.nl
088-6575017

Arco Esseboom
Advanced support
aesseboom@kienict.nl
088-6575012

Westy Weijts

Westy Weijts
Field support
helpdesk@kienict.nl
088-657 5050

Jeroen Schot

Jeroen Schot
Advanced support
jschot@kienict.nl
088-6575031

ronald bronke

Ronald Bronke
Problem management & Experience lab
rbronke@kienict.nl
088-6575047

Ingrid Henneke

Ingrid Henneke
Intern Applicatiebeheer
ihenneke@kienict.nl
088-6575028

Christel Wirtz
Serviceteam
serviceteam@kienict.nl
088-6575000

Maarten Wagenmakers

Maarten Wagenmakers
Inkoop & privacy officer
mwagenmakers@kienict.nl
088-6575036

Nancy van Olffen

Nancy van Olffen
interim HR-adviseur
nvanolffen@kienict.nl
088-6575053

Patrick Schippers
Support
helpdesk@kienict.nl
088-6575050

Yassin Karaer

Yasin Karaer
Field support
helpdesk@kienict.nl
088-6575050

Stefan van Hof

Stefan van Hof
Field support
helpdesk@kienict.nl
088-6575050

Steef van Dijk

Steef van Dijk
Helpdesk
helpdesk@kienict.nl
088 – 6575050

Georgio Zwaneveld

Georgio Zwaneveld
Advanced support MS 365
gzwaneveld@kienict.nl
088-6575022

RJ van Nugteren

Robbert-Jan van Nugteren
Advanced support
rjvannugteren@kienict.nl
088-6575046

Jeroen Schriel

Jeroen Schriel
MS 365 consulent
jschriel@kienict.nl
088-6575057

Berryl Vogelezang

Berryl Vogelezang
Analyse & projectmanagement
bvogelezang@kienict.nl
088-6575013

Danielle Simon-Entius

Daniëlle Simon
Service & uitgifteteam
serviceteam@kienict.nl
uitgifte@kienict.nl
088 – 6575000

Sjoerd de Kok

Sjoerd de Kok
Coördinator Support & stagecoördinator
sdekok@kienict.nl
088-6575048

Marco de Jong

Marco de Jong
Advanced support
mdejong@kienict.nl
088-6575037

Jaap van Zweeden

Jaap van Zweeden
Helpdesk
helpdesk@kienict.nl
088 – 6575050

Mariëlle Haasnoot

Mariëlle Haasnoot
Marketing & communicatie
mchaasnoot@kienict.nl
088-6575038

Leroy van Drunen

Leroy van Drunen
Remote support
lvandrunen@kienict.nl
088-6575034

Peter Hemelaar
Advanced support
phemelaar@kienict.nl
088-6575043

Stephan Barendregt

Stephan Barendregt
Advanced support
sbarendregt@kienict.nl
088-6575059

Suzanna Sloots

Suzanna Sloot-van der Plas
Applicatie & software advies
svanderplas@kienict.nl
088-6575051

Jeroen van Drongelen
Advanced support
jvdrongelen@kienict.nl
088-6575032

Abbas Ibrahim

Abbas Ibrahim
Field support printmanagement
aibrahim@kienict.nl
088-6575011

Vincent van Dam
Field support
helpdesk@kienict.nl
088-6575050

Richard Voorsluijs
Advanced support
rvoorsluijs@kienict.nl
088-6575045

Charlotte Winter
Uitgifteteam
uitgifte@kienict.nl
088-6575000

Mark Duinhoven
Field support
helpdesk@kienict.nl
088-6575050

Vincent du Mez
Field support
helpdesk@kienict.nl
088-6575050