
- Dit evenement is voorbij.
Sphero Bolt: maak kennis en verrijk je lessen!
september 27, 2022 @ 1:30 pm - 4:30 pm
GratisWil jij je lessen verrijken met de nieuwe ICT-leskist Sphero Bolt? Schrijf je dan in voor de workshop. Deze training is met name interessant voor het PO, VO en MBO.
Omschrijving
De Sphero Bolt lijkt op een gewone plastic bal, maar niets is minder waar! Het is namelijk een bluetooth bestuurbare robot die je volledig zelf kunt programmeren. De Sphero Bolt biedt jouw leerlingen/studenten eindeloze mogelijkheden om creatief bezig te zijn en plezier te hebben tijdens het leren. Wist je bijvoorbeeld dat hij onder water kan of dat hij met verf ingesmeerd kan worden?
Benieuwd hoe jij je lessen kan verrijken met de Sphero Bolt? Schrijf je dan zeker in voor deze workshop en maak kennis met onze nieuwe leskist die inzetbaar is voor PO (vanaf groep 5), VO en MBO.
LET OP: dit evenement is gratis als je werkzaam bent voor één van de leden van KIEN.
Programma
In deze workshop gaan we ‘hands-on’ aan de slag met de Sphero Bolt en het complete lesprogramma daar omheen. Met enorm veel lesvoorbeelden en activiteiten waarmee direct gestart kan worden, is dit de uitgelezen kans om kennis te maken met de robot.
De workshop wordt gegeven door Jan Valk, vanuit De Rekenwinkel. Jan werkt daarnaast als docent technologie bij het Develsteijn College, waar hij bijna dagelijks met de Sphero Bolt werkt.
Kan je niet wachten en wil je nu alvast wat zien van deze nieuwe robot? Bekijk dan deze video!
Doel
Computational thinking;
Experimenteren en inspireren.
Doelgroep
PO (vanaf groep 5), VO en MBO.